Baza Firm Mleczarstwo

KRULEN Technika Świetlna

KRULEN Technika Świetlna

Adres (ulica): Al. Stanów Zjednoczonych 20A
Kod Pocztowy: 03-964
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Email: info@krulen.com.pl
Strona internetowa: http://www.krulen.com.pl
Tel: (22) 616-60-54
Fax: (22) 672-81-09
NIP: 526-020-30-62
Opis Firmy: Firma KRULEN Technika Świetlna od ponad 20 lat specjalizuje się w sprzedaży i projektowaniu oświetlenia przemysłowego. Jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy NORKA GmbH produkującej oprawy przemysłowe i oprawy przemysłowe LED pracujące w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. Trwałość naszych opraw jest legendarna!

Wykonujemy profesjonalne projekty oświetlenia obiektów przemysłowych, zgodne z obowiązującymi normami. W naszych projektach uwzględniamy aspekty ekonomiczne oświetlenia - a więc energooszczędność, niezawodność i niskie koszty eksploatacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doboru właściwego oświetlenia opartego na energooszczędnych oprawach oświetleniowych zgodnych z systemem HACCP/IFS.

Zapraszamy do współpracy biura projektowe i projektantów instalacji elektrycznej.

Zasięg działalności: Cała Polska
Opis działalności: Oferujemy specjalistyczne oprawy oświetleniowe NORKA dla przemysłu spożywczego, zgodne ze standardami HACCP/IFS, odporne na niskie (-50°C) i wysokie (+90°C) temperatury, odporne na działanie agresywnych detergentów, pyłoszczelne i wodoszczelne (IP69K).

Oferujemy szeroki asortyment oświetlenia przemysłowego LED.

Oprawy NORKA mogą być stosowane do oświetlenia stref czystych, oświetlenia mleczarni, chłodni, mroźni, laboratoriów, zlewni, magazynów, oświetlenia linii produkcyjnych.

Szczegółowy opis opraw oświetleniowych NORKA znajduje się na naszej stronie internetowej w dziale oświetlenie przemysłowe - oprawy HACCP/IFS. Na życzenie prześlemy katalog opraw oświetleniowych zgodnych z systemem HACCP.

Zapraszamy do współpracy!

Godziny otwarcia: 8.00-16.00

  
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady