Katalog produktów


Oprawa do mleczarni DUBAI LED

Oprawa do mleczarni DUBAI LED
Sprzedawca: KRULEN Technika Świetlna
Producent: NORKA GmbH
Opis produktu:

Oprawa przemysłowa LED IP 65 zgodna z HACCP/IFS, odporna na niskie i wysokie temperatury. Oprawa DUBAI LED może być stosowana w szerokim zakresie temperatur: od -45°C do +60°C.


Dane techniczne:

Korpus oprawy wykonany jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, kolor biały. Stopień szczelności IP 65, II klasa ochronności. Źródło światła: LED Stripe 840/4000 K. Oprawa wyposażona jest w regulowany klosz z PMMA Transopal? (o wzmocnionej odporności) lub z PC Tropal?. Klosz jest zintegrowany z wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem MIRO-SILVER? o wysokim współczynniku odbicia (do 98%). Klosze mogą być obracane w pozycjach co 10°. DUBAI LED wyposażona jest w transformator 230 V AC/DC, 2 pokrywy dostępu, 2 wejścia kablowe M20, silikonowe okablowanie przelotowe 4 x 1,5 mm? i 4-pinowy przewód przyłączeniowy odporny na niską temperaturę.


Zastosowanie:

Oświetlenie zakładów przetwórczych przemysłu spożywczego, oświetlenie chłodni, oświetlenie obszarów narażonych na wysoką temperaturę, oświetlenie hal produkcyjnych.


Link do produktu: http://www.krulen.com.pl/oswietlenie-przemyslowe/oprawy-do-niskich-temperatur/dubai-led-693.html
Dane Kontaktowe:

KRULEN Technika Świetlna
al. Stanów Zjednoczonych 20a
03-964 Warszawa

T. +48 22 616 60 54
T. +48 22 616 62 73
info@krulen.com.pl
www.krulen.com.pl


  
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Składniki odżywcze mleka

mleczarnie portal

Mleko jest jednym z najbardziej odżywczych i najważniejszych produktów w diecie człowieka. Wszystkie rodzaje mleka i ...

Jesteś w ciąży? Pij mleko

mleczarnie portal

Zobacz, przed czym uchroni to twoje dziecko. Dzieci, których matki piły podczas ciąży kilka szklanek ...

Serowarstwo

Serowarstwo to dział mleczarstwa zajmujący się wyrobem serów. Podstawowym ...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły