Oprawa LED odporna na amoniak - do hal dojnych

Oprawa LED odporna na amoniak - do hal dojnychOprawa LED odporna na amoniak - do hal dojnych
Zobacz wszystkie ogłoszenia info@krulen.com.pl
Typ: Sprzedam
Firma KRULEN Technika Świetlna oferuje do sprzedaży oprawy oświetleniowe LED odporne na działanie amoniaku i o wysokim stopniu szczelności IP 69K (można je myć z użyciem myjek wysokociśnieniowych). Oprawy COESFELD PLUS, produkowane przez niemiecką firmę NORKA GmbH, mogą być stosowane do oświetlania hal dojnych i wszelkich pomieszczeń o podwyższonym stężeniu amoniaku. Oprawy COESFELD PLUS wyposażone są w odporny na działanie amoniaku układ zasilający DALI 230 V AC/DC, o trwałości 100.000 h i z zabezpieczeniem przeciw chwilowym przepięciom do 4 kV.

Obudowa oprawy COESFELD PLUS wykonana jest z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym; kolor biały. Komora transformatora odseparowana jest termicznie od źródła światła. Źródło światła: wysokowydajne diody LED, temperatura barwowa 840/4000 K, 850/5000 K oraz wersja z wysokim współczynnikiem oddawania barw: 950/5000 K. System krótkich uszczelek NORKA odpornych na opary, odkształcenia i starzenie się z silikonu/ syntetycznej gumy. Oprawa dostępna z regulowanym kloszem z PMMA Transopal® (o wzmocnionej odporności), z wewnętrznym aluminiowym odbłyśnikiem (MIRO-SILVER®). Klosz może być obracany i blokowany co 10°. Oprawa dostępna jest z rozsyłem średnim, szerokim, bardzo szerokim oraz średnim z oświetleniem pośrednim. Wejście kablowe M20, odporny na działanie amoniaku przewód przyłączeniowy (2 m) 4 x 2,5 mm² (wprowadzony przewód do ściemniania); wewnętrzne okablowanie odporne na amoniak.
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:
Kontakt:
KRULEN Technika Świetlna
Telefon: +48 22 616 60 54
Warszawa
Mazowieckie
E-mail: info@krulen.com.pl
Data dodania: 2014-12-29
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Ciekawostki mleczarstwo historia

Praprzodkiem bydła domowego był tur, udomowiony ...

Białko, Wapń, Ryboflawina - Zalety mleka

mleczarnie portal

Do najważniejszych i dobrze przyswajalnych przez organizm człowieka składników odżywczych pochodzących z ...

Jogurt – lekarstwo ze sklepowej lodówki

mleczarnie portal

W spisie naszych zakupów bardzo często pojawia się jogurt. Kupujemy, bo jest smaczny, zdrowy, zaspokaja gł...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły