PRACOWNIK PRODUKCJI (praca przy krowich skórach)

Zobacz wszystkie ogłoszenia EUROWORK
Typ: Dam pracę
Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Nijmegen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska pracy:
Praca fizyczna na produkcji przy soleniu a następnie składaniu krowich skór oraz przy maszynach. Na zakładzie panuje temperatura od 0 do 10 stopni C°( praca głównie w temperaturze 0-3 Cº)
Praca na 2 zmienia od 07:00 oraz od 22:00
Praca na dłuższy czas nawet 2 lata
Oferujemy:
Stawki wiekowe euro brutto/h:
18-20 lat – 6 euro brutto/h
21 lat – 6,38 euro brutto
22 lata – 7,48 euro brutto/h
23 lata i więcej – 8,80 euro brutto

Zakwaterowanie- Zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika według stawek wiekowych:
do 20 roku życia: pokój jednoosobowy: 89,51 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 73,83 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 64,59 euro/tygodniowo
21 lat: pokój jednoosobowy: 94,55 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 78,87 euro/tydzień, pokój trzyosobowy: 67,11 euro/tygodniowo
22 lata: pokój jednoosobowy: 99,52 euro/tydzień, dwuosobowy: 83,84 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 69,63 euro/tygodniowo
23 lata lub więcej: pokój jednoosobowy: 100 euro/tygodniowo, dwuosobowy:93,85euro/tygodniowo, trzyosobowy: 74,06 euro/tygodniowo,

Ubezpieczenie - zapewnia pracodawca - płatne 21,19 euro/ tydzień, niezależnie od wieku.
Praca od poniedziałku do soboty
Ilość godzin pracy ok 32h/ 45 h tydzień,
Dojazd do pracy zapewniony – rower

Wymagania:
min. podstawowa znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
brak przeciwwskazań do pracy ze skórami zwierząt ( krowia skóra posiada specyficzny zapach)
gotowość do przyuczenia do pracy z maszynami.
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
mile widziany numer SOFI/BSN
elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Cena:
Kontakt:
EUROWORK
Telefon: +48 32 258 05 64
Nijmegen
Śląskie
E-mail: holandia@eurowork.net.pl
Data dodania: 2016-04-21
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady