Doradca ds. Produktu - przemysł mleczarski

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia Ania2012
Typ: Dam pracę
Naszym Klientem jest duński producent emulgatorów i stabilizatorów mających zastosowanie w produkcji spożywczej oraz innych gałęziach przemysłu. Oferowane przez firmę produkty obecne są na polskim rynku od lat dziewięćdziesiątych. Dzięki wysokiej jakości
i dostosowaniu produktów do nowych trendów technologicznych, firma naszego Klienta zdobyła stabilne miejsce na rynku i grono zaufanych klientów. W związku z ciągłym rozwojem produktów, w imieniu naszego Klienta, poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:
Doradca ds. Produktu (przemysł mleczarski i lodowy)
Miejsce pracy: Wrocław
nr ref DP/09/13
Zadania na stanowisku Doradcy ds. Produktu:
• Kontakt z klientami firmy i budowanie pozytywnych, długofalowych relacji z nimi;
• Docieranie do nowych klientów z prezentacją produktów firmy;
• Przygotowywanie ofert;
• Negocjacje z klientami;
• Przygotowywanie kalkulacji w oparciu o receptury produktów;
• Doradzanie klientom w zakresie technologii;
• Proponowanie nowych rozwiązań aktualnym i potencjalnym klientom;
• Udział w próbach technologicznych u klientów;
• Przygotowywanie planów działania w oparciu o informacje z rynku (nowe trendy w mleczarstwie, działania konkurencji itp.);
• Wizyty u klientów.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Wyższe wykształcenie kierunkowe, specjalność mleczarska – warunek konieczny;
• Gotowość do relokacji do Wrocławia;
• Doświadczenie zawodowe związane z mleczarstwem lub produkcją lodową będzie atutem kandydatów;
• Otwartość na uczenie się i poszukiwanie informacji;
• Wysokie umiejętności interpersonalne;
• Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
• Gotowość do odbywania podróży służbowych;
• Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
• Doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
Nasz Klient oferuje pracę (umowa o pracę) w stabilnej, międzynarodowej firmie. Szeroki pakiet szkoleń, również za granicą, samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji, wraz z nr ref. w tytule wiadomości, na adres:
Barnecka – Doradztwo Personalne
ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
anna@barnecka.pl
Cena:
Kontakt:
Barnecka-Doradztwo Personalne
Telefon: 713336320
Wrocław
Dolnośląskie
E-mail: anna@barnecka.pl
Data dodania: 2013-09-12
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady