PRACOWNIK FARMY KRÓW (DOJARZ) z doświadczeniem, własnym samo

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia EUROWORK
Typ: Dam pracę
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK FARMY KRÓW (DOJARZ)
z doświadczeniem, własnym samochodem i znajomością języka!

Opis stanowiska pracy:
Praca przy dojeniu mechanicznym krów

Rozpoczęcie pracy: w przeciągu tygodnia/dwóch tygodni, na min. 6 miesięcy (docelowo na dłużej)

Oferujemy:
*Stawka: 9,03 euro brutto/h
*Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodpłatne)
*Zakwaterowanie: 50 euro na tydzień
*Ubezpieczenie: 17,52 Euro/ tydzień
*Zwrot kosztów przejazdu do pracy -0,15 euro za 1km
*Ilość godzin pracy: ok. 50-60 godz./tydz.
UWAGA: Pierwsze 3 dni to dni próbne - przyuczenie i szkolenie - NIEPŁATNE ! Po tym czasie wypłaty są co tydzień.
Wymagania:
- doświadczenie w pracy ze zwierzętami/doświadczenie przy dojeniu mechanicznym – warunek konieczny!
-komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego - sprawdzana rozmową z naszym konsultantem
-posiadanie własnego samochodu
-chęć i silna motywacja do samodzielnej pracy fizycznej
-chęć do długoterminowej współpracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie Cv na adres:holandia@eurowork.net.pl
z dopiskiem”Pracownik farmy krów”.
Kontakt telefoniczny:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!
Cena:
Kontakt:
EUROWORK
Telefon:
Katowice
Śląskie
E-mail: holandia@eurowork.net.pl
Data dodania: 2014-03-25
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady