Serowar

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia SerFarm
Typ: Dam pracę
Serowar
Miejsce pracy: Zielin (pow. bytowski), woj. pomorskie
Opis stanowiska:
• planowanie, kierowanie i nadzorowanie procesu produkcji
• kontrola jakości produktów surowych i gotowych
• pakowanie serów z zastosowaniem różnych materiałów opakowaniowych
• przeprowadzanie procesów czyszczenia, mycia i dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń stosowanych przy wyrobie serów
Wymagania:
Jeżeli jesteś osobą która: z pasją i zaangażowaniem wykonuje swój zawód, wykorzystując doświadczenie na tym stanowisku, lub posiadasz wykształcenie kierunkowe oraz praktykę serowarską, a cechuje Cię chęć rozwoju zawodowego na tym stanowisku, to oznacza, że nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!
Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnym zakładzie ukierunkowanym na innowacyjny rozwój proekologiczny
• rozwój zawodowy
• możliwość otrzymania wsparcia relokacyjnego, dla osób, które zdecydują się na zmianę miejsca zamieszkania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@serfarm.pl
Cena:
Kontakt:
Ser Farm Sp z o.o.
Telefon:

Data dodania: 2014-08-18
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady