Pracownik fizyczny na farmie zwierząt (dojarz)

Zobacz wszystkie ogłoszenia EUROWORK
Typ: Dam pracę
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE ZWIERZĄT (DOJARZ)
ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i prawem jazdy

Rozpoczęcie pracy: lipiec 2015
Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
Praca przy dojeniu mechanicznym krów i kóz
Karmienie i pojenie cieląt
Inne prace w gospodarstwie (obsługa paszowozu, innych maszyn rolniczych)

Oferujemy:
Stawka: 9,16 euro brutto/h
Zakwaterowanie:zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika -50 euro na tydzień
Ubezpieczenie: 18,98 Euro/ tydzień
Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodpłatne)!
Wymagania:
-min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
-czynne prawo jazdy kat B i własny samochód - warunek konieczny
-doświadczenie przy mechanicznym udoju min. 1 rok
-umiejętność obsługi maszyn rolniczy
-chęć długoterminowej współpracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Pracownik Farmy Zwierząt - lipiec”.
Kontakt telefoniczny: 322580564.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!
Cena:
Kontakt:
EUROWORK
Telefon: +48322580564
Katowice
Śląskie
E-mail: holandia@eurowork.net.pl
Data dodania: 2015-07-17
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Białko, Wapń, Ryboflawina - Zalety mleka

mleczarnie portal

Do najważniejszych i dobrze przyswajalnych przez organizm człowieka składników odżywczych pochodzących z ...

Mleko - za czy przeciw?

Mleko to najlepszym źródłem wapnia (Ca) o najwyższej biodostępności, a także białka i w...

Proces produkcji mleka

1. Odbiór i klasyfikacja surowca Mleko przyjmowane do zakładu mleczarskiego powinno odpowiadać k...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły