Wiadomości - Mleczarstwo

MLEKPOL, nowe smaki jogurtów pitnych Milko, produkty milko, mleko, wyroby mleczne, portal mleczarski, Jogurty deserowe MilkoSpółdzielnia Mleczarska - MLEKPOL - wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Konsumentów, wprowadza na rynek nowe smaki jogurtów pitnych Milko w wersji deserowej.

Jogurty deserowe dostępne są w czterech smakach: waniliowym, czekoladowym, tiramisu oraz stracciatella.

Poręczne funkcjonalne opakowanie o pojemności 250 ml, z nowym sposobem otwarcia to doskonały sposób na chwilę przyjemności zarówno w domu, jak też pracy, szkole, czy też na spacerze.
Jogurty deserowe Milko to propozycja dla osób, które cieszą się życiem i doceniają nawet drobne przyjemności jakie ono przynosi.
Dzięki tym wyśmienitym mlecznym pysznościom zwykły dzień staje się wyjątkowy: niezapomniany smak wanilii, czekolady, tiramisu czy też stracciatellii sprawia, że na chwilę można oderwać się od codziennych zajęć i ciągłego pośpiechu. Można po nie sięgnąć w każdym momencie w ciągu dnia zawsze, kiedy ma się ochotę na coś zdrowego i smacznego.

źródło: mlekpol.com.pl

Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Proces produkcji mleka

mleczarnie portal

1. Odbiór i klasyfikacja surowca Mleko przyjmowane do zakładu mleczarskiego powinno odpowiadać k...

Wapń z nabiału lepszy dla kości niż z preparatów.

mleczarnie portal

Wapń z mleka i jego przetworów jest zdrowszy dla kości niż węglan wapnia zawarty w s...

Mleko i produkty mleczne w naszej diecie

mleczarnie portal

Mleko i produkty mleczne są ważnymi dla zdrowia produktami spożywczymi, które zdrowa i racjonalna dieta po...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły