Wiadomości - Mleczarstwo

MLEKPOL, nowe smaki jogurtów pitnych Milko, produkty milko, mleko, wyroby mleczne, portal mleczarski, Jogurty deserowe MilkoSpółdzielnia Mleczarska - MLEKPOL - wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Konsumentów, wprowadza na rynek nowe smaki jogurtów pitnych Milko w wersji deserowej.

Jogurty deserowe dostępne są w czterech smakach: waniliowym, czekoladowym, tiramisu oraz stracciatella.

Poręczne funkcjonalne opakowanie o pojemności 250 ml, z nowym sposobem otwarcia to doskonały sposób na chwilę przyjemności zarówno w domu, jak też pracy, szkole, czy też na spacerze.
Jogurty deserowe Milko to propozycja dla osób, które cieszą się życiem i doceniają nawet drobne przyjemności jakie ono przynosi.
Dzięki tym wyśmienitym mlecznym pysznościom zwykły dzień staje się wyjątkowy: niezapomniany smak wanilii, czekolady, tiramisu czy też stracciatellii sprawia, że na chwilę można oderwać się od codziennych zajęć i ciągłego pośpiechu. Można po nie sięgnąć w każdym momencie w ciągu dnia zawsze, kiedy ma się ochotę na coś zdrowego i smacznego.

źródło: mlekpol.com.pl

Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Mleko i produkty mleczne w naszej diecie

mleczarnie portal

Mleko i produkty mleczne są ważnymi dla zdrowia produktami spożywczymi, które zdrowa i racjonalna dieta po...

Gdzie utylizować padłe zwierzęta ?

Zamieszczamy listę firm, które w roku 2009 na postawie umowy z ARiMR świadczą usługi w ...

Jak żywić krowy mleczne?

Krowa w laktacji potrzebuje odpowiednie ilości światła, powietrza i ruchu. Takie warunki są niezbędne dla ...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły