Wiadomości - Mleczarstwo

MLEKPOL, nowe smaki jogurtów pitnych Milko, produkty milko, mleko, wyroby mleczne, portal mleczarski, Jogurty deserowe MilkoSpółdzielnia Mleczarska - MLEKPOL - wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Konsumentów, wprowadza na rynek nowe smaki jogurtów pitnych Milko w wersji deserowej.

Jogurty deserowe dostępne są w czterech smakach: waniliowym, czekoladowym, tiramisu oraz stracciatella.

Poręczne funkcjonalne opakowanie o pojemności 250 ml, z nowym sposobem otwarcia to doskonały sposób na chwilę przyjemności zarówno w domu, jak też pracy, szkole, czy też na spacerze.
Jogurty deserowe Milko to propozycja dla osób, które cieszą się życiem i doceniają nawet drobne przyjemności jakie ono przynosi.
Dzięki tym wyśmienitym mlecznym pysznościom zwykły dzień staje się wyjątkowy: niezapomniany smak wanilii, czekolady, tiramisu czy też stracciatellii sprawia, że na chwilę można oderwać się od codziennych zajęć i ciągłego pośpiechu. Można po nie sięgnąć w każdym momencie w ciągu dnia zawsze, kiedy ma się ochotę na coś zdrowego i smacznego.

źródło: mlekpol.com.pl

Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Mleczno-kakaowy antydepresant na jesienne wieczory

mleczarnie portal

Coraz chłodniej za oknem, a skoro słońce już nas nie ogrzewa, to warto zadbać o ...

Jesteś w ciąży? Pij mleko

mleczarnie portal

Zobacz, przed czym uchroni to twoje dziecko. Dzieci, których matki piły podczas ciąży kilka szklanek ...

Składniki odżywcze mleka

mleczarnie portal

Mleko jest jednym z najbardziej odżywczych i najważniejszych produktów w diecie człowieka. Wszystkie rodzaje mleka i ...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły