Wiadomości - Mleczarstwo

Na przełomie października i listopada minionego roku GRUPA POLMLEK wprowadziła na rynek QJOGURT pitny z dodatkiem koenzymu Q10.
QJOGURT należy do grupy produktów funkcjonalnych, która zgodnie z najnowszymi trendami stanowi jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się kierunków w dziedzinie żywności.
QJOGURT oferowany jest w siedmiu wyjątkowych smaków na siedem dni tygodnia: grapefruitowy, malinowo-porzeczkowy, malinowo-różany, limonka z zieloną herbatą, wiśniowy, waniliowy oraz z dodatkiem jednego z najbardziej najzdrowszych owoców na świecie jagody ACAI.
Jedna butelka jogurtu QJOGURTU zaspokaja 50% dziennego niedoboru organizmu na koenzym Q10 w organizmie.
Dodatkowo QJOGURT zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus i Streptococcus thermophilus.
QJOGURT pojawił się na rynku pod koniec ubiegłego roku, a już w styczniu br otrzymał tytuł przeboju FMCG w kategorii żywności prozdrowotnej. W konkursie brało udział 180 produktów w 23 kategoriach.
Nadchodząca wiosna, to wspaniały czas, nie tylko na to aby zadbać o zdrowe odżywianie ale i piękny wygląd, pijąc codziennie QJOGURT.
Opakowanie: 250 ml

 

Tematy:
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Zdrowy początek dnia. Śniadanie najważniejszy posiłek dnia

mleczarnie portal

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia – to powszechnie znana prawda. Co jednak zrobić, by ten po...

Białko, Wapń, Ryboflawina - Zalety mleka

mleczarnie portal

Do najważniejszych i dobrze przyswajalnych przez organizm człowieka składników odżywczych pochodzących z ...

Serowarstwo

Serowarstwo to dział mleczarstwa zajmujący się wyrobem serów. Podstawowym ...