Baza Firm Mleczarstwo

E-PAKOWARKA Bartosz Maj

E-PAKOWARKA Bartosz Maj

Adres (ulica): Żabiniec 56
Kod Pocztowy: 31-215
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Email: biuro@e-pakowarka.pl
Strona internetowa: http://e-pakowarka.pl
Tel: 12 307 10 24
NIP: 6751222098
Opis Firmy: Firma E-PAKOWARKA jest generalnym dystrybutorem w Polsce urządzeń pakujących marki EvoPac, dystrybutorem w Polsce marki NOXONk, jak również dostawcą zgrzewarek, formiarek i linii pakujących. Urządzenia z naszej oferty są skutecznymi narzędziami, których użycie pozwala zaoszczędzić Państwa kapitał.

EvoPac:
Włoska firma, która zrewolucjonizowała rynek półautomatycznych i automatycznych owijarek do palet.
Żadna konkurencyjna firma produkująca owijarki palet nie jest w stanie nadążyć nad możliwościami technologicznymi urządzeń marki.

Noxon:
Pod względem rozpoznawalności, najbardziej znana marka w Europie, jest częścią włoskiej grupy Aetna Group, która posiada w swojej ofercie bliźniaczą markę Robopac produkowaną w tej samej fabryce.
Firma specjalizująca się w produkcji stołowych, pionowych owijarek do palet, ramieniowych owijarek do palet tzw. wirujące ramię, owijarek poziomych, horyzontalnych typu Ring i zaklejarek kartonów.

Naszym zadaniem jest dobór odpowiednich parametrów urządzeń do aktualnych oraz przyszłych Państwa potrzeb.

Specjalizujemy się w przekazywaniu wiedzy i możliwości maksymalnego wykorzystania oferowanych urządzeń w celu zoptymalizowania procesów pakowania. Pomagamy oszczędzić nawet do 60% obecnego zużycia folii stretch, jak również podpowiadamy jak odpowiednio ustabilizować ładunek, aby w czasie transportu był on stabilny, niezależnie od jego wagi i gabarytów.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości wytworzone przez najlepszych producentów w Europie.

W naszym katalogu znajdziecie Państwo również urządzenia firm:

Techno-D
Włoska firma specjalizująca się w produkcji pionowych automatów do pakowania produktów takich jak:
- makorony
- pieczywo
- ciastka
- ryż
- mąka
- kawa
- chipsy
- jedzenie dla zwierząt itp.

Tecnovac
Włoska firma specjalizująca się w produkcji maszyn rolujących, automatycznych i półautomatycznych traysealer'ów oraz urządzeń dozujących dla produktów płynnych i półpłynnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług doradczych.

Zasięg działalności: Cała Polska
Opis działalności: Automat pakujący, gorący stół, linia pakująca, linia produkcyjna, linia rozlewnicza, maszyny do pakowania, maszyna do pakowania, maszyny do pakowania próżniowego, maszyny do pakowania w folię, maszyny pakujące, maszyny pakujące Kraków, obkurczarka, termokurcz, owijarki palet, stołowe owijarki do palet, streczarki, owijarki poziome, owijarki horyzontalne, wirujące ramię, pakowanie drewna, pakowanie drobiu, pakowanie materialów sypkich, pakowanie mięsa, pakowanie owoców, pakowanie prózniowe Kraków, pakowanie termokurczliwe, pakowanie usługowe, pakowanie w folię, pakowanie warzyw, pakowanie żywności, pakowarki, pakowarki próżniowe, skin pack, systemy pakowania, traysealer, tunel grzewczy, tunel obkurczający, tunele obkurczające, urządzenia do pakowania, urzędzenia pakujące, zgrzewarka impulsowa, zgrzewarka indukcyjna, zgrzewarka kątowa, zgrzewarka kątowa do folii, zgrzewarka kloszowa, zgrzewarka liniowa, zgrzewarka stałocieplna, zgrzewarka stomatologiczna, zgrzewarka wielopunktowa, zgrzewarki impulsowe, zgrzewarki indukcyjne, zgrzewarki kątowe, zgrzewarki liniowe, zgrzewarki próżniowe, zgrzewarki punktowe, zgrzewarko obkurczarka, pakowaczki, pakowanie próżniowe ziół

  
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady