Baza Firm Mleczarstwo

Sarmata.pl Systemy Kominowe

Sarmata.pl Systemy Kominowe

Adres (ulica): ul. Ostrowskiego 30
Kod Pocztowy: 53-238
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Email: sklep@sarmata.pl
Strona internetowa: http://sarmata.pl/kominy-stalowe
Tel: 717575830
NIP: 6161473965
Opis Firmy:

Z punktu widzenia ekologii jak również utrzymania naszego zdrowia przeciwdziałanie wszechobecnemu smogowi jest zadaniem priorytetowym. W proces poprawy jakości powietrza w naszym kraju doskonale wpisuje się oferta sklepu internetowego Sarmata.pl, oferującego ekologiczne urządzenia grzewcze oraz nowoczesne, minimalizujące emisję spalin i zanieczyszczeń, systemy kominowe.

Systemy grzewcze oferowane przez sklep Sarmata.pl to urządzenia elektryczne emitujące podczerwień, zupełnie niegroźne dla stanu środowiska naturalnego. Tu już nie ma mowy o ograniczeniu emisji zanieczyszczeń. W przypadku urządzeń emitujących podczerwień zanieczyszczenia nie są emitowane w ogóle!

Podobną rolę, choć nie możemy tu już mówić o całkowitej eliminacji zanieczyszczeń, spełniają instalacje kominowe oferowane przez Sarmata.pl. Odpowiedni dobór instalacji kominowej do rodzaju kotła pozwala na powiększenie jego sprawności, a to zapewnia mniejszą ilość szkodliwych spalin. Korzystając z oferty sklepu Sarmata.pl takiego właściwego wyboru możemy dokonać. Dzięki bezpośredniej współpracy ze znanym wytwórcą, firmą Wadex, sklep dysponuje pełnym wachlarzem systemów kominowych, odpowiednich do wszystkich typów kotłów grzewczych. Oferowane są również wszystkie używane przy budowie instalacji kominowej akcesoria.

Kompletność oferty to nie jedyna zaleta bezpośredniego współdziałania Sarmata.pl i firmy Wadex. Nie mniej istotną sprawą jest uzyskanie, na skutek wyeliminowania wielu pośredników, wyjątkowo konkurencyjnych jak na realia rynku cen, a także niezwykle krótkiego czasu realizacji zamówienia


Opis działalności:

Internetowa sprzedaż elektrycznych systemów grzewczych oraz systemów kominowych z blach stalowych.


Godziny otwarcia: 24/7

  
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady