Technologie przemysłu mleczarskiego

Wykorzystanie separatorów w branży mleczarskiej

artykuł mleczarstwo

W branży mleczarskiej, podobnie jak w każdym zakładzie spożywczym, niezwykle ważnym tematem jest zachowanie najwyższych norm higienicznych a ...

Więcej w: Nowe technologie

Nowe technologie

Rejestratry JRI

MINI SPY RF GREEN to miniaturowe, bezprzewodowe rejestratory temperatury do zastosowań transportowych. Posiadają wbudowany czujnik temperatury oraz wymienną baterię LongLive. Są odporne na wibracje i udary mechaniczne. Mogą być poddawane działaniu wody, w tym również myte i dezynfekowane.

Czujnik temperatury bezprzewodowych rejestratorów MINI SPY GREEN wyprowadzony jest na zewnętrzną powierzchnię obudowy, dzięki czemu pomiar odznacza się dużą dokładnością. Standardowo są umieszczane w pojemnikach transportowych wraz z przewożonymi lub składowanymi produktami. Rejestratory temperatury GREEN pozwalają równiez na rejestrację dodatkowych zdarzeń w czasie (mają wbudowany przycisk). Podobie jak inne rejestratory SPY RF, umożliwiają na pobieranie danych „w locie” bez konieczności otwierania pojemników transportowych. Programowanie parametrów pracy odbywa się zdalnie.

 

System transportowy pozwala na pełny monitoring warunków temperaturowych począwszy od miejsca składowania produktu, poprzez transport aż do końcowego rozładunku dostawy. Rejestratory GREEN mają wbudowany przycisk umożliwiający na równoległą rejestrację zdarzeń (np. czas załadunku czy wyładunku). Kierowca pojazdu mając do dyspozycji wizualizator SPY RF VISU, może na bieżąco monitorować stan każdego kontenera. W razie problemów zostaje na czas uprzedzony i jest w stanie podjąć odpowiednie działania w celu zabezpieczenia przesyłki. Historia parametrów temperaturowych jest automatycznie pobierana z rejestratorów po przybyciu do bazy końcowej. Zmiana parametrów pracy (jak częstotliwość próbkowania czy progi alarmowe) jest realizowana zdalnie. Same rejestratory można myć, poddawać dezynfekcji i znakować zawieszkami.

 

Dystrybutor:

Conbest Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 12
30-415 Kraków
tel: 12 261 95 00
fax: 12 267 14 25

e-laboratoria.pl

Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady