Pracownik fizyczny na farmie krów (dojarz)

nopic
Zobacz wszystkie ogłoszenia EUROWORK
Typ: Dam pracę
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
Dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy pracowników na stanowisko:

z doświadczeniem i znajomością niemieckiego!!

Praca przy dojeniu krów

ROZPOCZĘCIE PRACY OK. 15.04!!

Opis stanowiska pracy:
Dojarnia- rybia ość
Stawka: 7,50 euro brutto/h
Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodplatne)!!!
Zakwaterowanie:  50 euro na tydzień
Zakwaterowanie jest  w odległości 8 km od farmy
Ubezpieczenie: już wliczone w stawkę
Zwrot kosztów przejazdu do pracy -0,15 euro za 1km,
Ilość godzin: około 56 na tydzień (8 godzin dziennie - 2 dojenia po 4h),
Praca nawet na stałe, dla dobrego kandydata.
Wymagania
-doświadczenie w pracy ze zwierzętami/doświadczenie przy dojeniu
-komunikatywna znajomość języka  niemieckiego
-POSIADANIE WŁASNEGO SAMOCHODU!
-chęć i motywacja do pracy
-chęć do długoterminowej współpracy
Prosimy o zgłaszanie się tylko i wyłącznie osób spełniających wymagania ofertowe!!
CV należy przesyłać na adres: holandia@eurowork.net.pl, Informacje pod nr tel. 322580564
Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uwaga!! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!
Stan przedmiotu:
Cena:
Kontakt:
EUROWORK
Telefon:

E-mail: holandia@eurowork.net.pl
Data dodania: 2013-04-08
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady