WÓZKI TRANSPORTOWE DO POJEMNIKÓW EURO

WÓZKI TRANSPORTOWE DO POJEMNIKÓW EURO
Zobacz wszystkie ogłoszenia UNILOGIS
Typ: Sprzedam
UWAGA :
Pełna oferta oferowanych przez nas produktów znajduje się na WWW.UNILOGIS.PL

UNILOGIS to prężnie rozwijającą się firmą stawiającą na nowoczesność i elastyczność, dla której głównym celem jest jakość.
Nasze produkty cechuje nowoczesne wykonanie, zgodne ze światowymi trendami.
Naszym priorytetetem jest dostosowanie się do potrzeb naszych klientów , a oferowany przez nas asortyment pozwala zaspokoić potrzeby naszych odbiorców bez względu na grupę docelową
Oferujemy produkty dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych jak również indywidualnych . Głównym obszarem działania jest handel artykułami z tworzyw sztucznych takimi jak: skrzynki plastikowe, pojemniki plastikowe, pojemniki magazynowe, kuwety magazynowe, skrzynki piekarnicze, skrzynki na mięso, skrzynki na warzywa i owoce, skrzynki do warzyw, wózki transportowe, skrzynki składane, skrzynki transportowe, skrzynki z pokrywami, skrzynki euro-norm,skrzynki na grzyby. Naszym atutem jest szybkość realizacji, solidność i rzetelność. Jesteśmy firmą bazującą na długotrwałych relacjach handlowych , co przy polityce dynamicznego pozyskiwania nowych klientów skutkuje codziennym poszerzaniem bazy naszych odbiorców. Zapraszamy do kontaktu. Pozwólcie nam Państwo w swojej ocenie potwierdzić to , czym się wyróżniamy.
Stan przedmiotu: Nowy
Cena:
Kontakt:
UNILOGIS
Telefon: +48605780105
Bielsko-Biała
Śląskie
E-mail: biuro@unilogis.pl
Data dodania: 2020-03-08
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady