Farmer Dojarz ze znaj. jęz ang lub niem.

Zobacz wszystkie ogłoszenia EUROWORK
Typ: Dam pracę
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE ZWIERZĄT (DOJARZ) ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i własnym samochodem

Miejsce pracy: różne gospodarstwa na terenie Holandii
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:
Praca przy mechanicznym dojeniu krów
Karmienie i pojenie cieląt
Inne prace w gospodarstwie (obsługa paszowozu, innych maszyn rolniczych)

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderski min. w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
Czynne prawo jazdy kat B i własny samochód - warunek konieczny gotowość do pracy w systemie
6 tyg. codziennej pracy na 3 tyg. urlopu lub 8 tyg. na 4 tygodnie urlopu.
Doświadczenie przy pracy ze zwierzętami
Umiejętność obsługi maszyn rolniczych
Chęć długoterminowej współpracy

Oferujemy:

Stawka: 9,16 euro brutto/h (około 7,50 euro netto).
Zakwaterowanie:zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika - 50 euro na tydzień
Praca w systemach urlopowych i zastępstw 6 tyg. codziennej pracy na 3 tyg. urlopu lub analogicznie 8 tyg. na 4 tygodnie urlopu.
Ubezpieczenie: 18,98 Euro/ tydzień.
Pierwsze 3 dni to dni testowe (nieodpłatne)!
Cena:
Kontakt:
EUROWORK
Telefon: 735962381

Śląskie
E-mail: holandia@eurowork.net.pl
Data dodania: 2016-03-30
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady