Laborant/technolog produkcji

Zobacz wszystkie ogłoszenia stara_mleczarnia
Typ: Dam pracę
Do zakładu mleczarskiego w Zielinie (pow. Bytów, woj. pomorskie) poszukujemy osoby na stanowisko laborant/technolog produkcji.

Opis stanowiska:
praca w laboratorium produkcyjnym,
wykonywanie analiz laboratoryjnych,
aktualizowanie dokumentacji HACCP oraz modyfikacja planu technologicznego,
opracowywanie receptur, norm technicznych, instrukcji technologicznych, specyfikacji oraz norm materiałowych,
organizowanie i wykonywanie prób technologicznych w skali laboratoryjnej i produkcyjnej,
kontrolowanie procesów produkcyjnych, badanie parametrów jakościowych,
analizowanie wskaźników, parametrów technologicznych procesu produkcji,
przygotowywanie dokumentacji technologicznych,
poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, analizowanie przepisów prawnych i wdrażanie ich zastosowania.

Czego wymagamy?
wykształcenia kierunkowego – mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia żywności lub pokrewne, mile widziana specjalność technologia mleczarska),
doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży mleczarskiej,
znajomości HACCP,
znajomości obsługi komputera i pakietu Office,
sumienności, odpowiedzialności i samodyscypliny,
bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności, skrupulatności.

Co oferujemy?
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży mleczarskiej,
możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy,
otwartość pracodawcy na pomysły i nowe rozwiązania,
ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
w przypadku osób spoza okolic: gotowość do relokacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres dystrybucja@staramleczarnia.pl z dopiskiem LABORANT.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Stara Mleczarnia S.A. z siedzibą w Warszawie.”
Cena:
Kontakt:
STARA MLECZARNIA SA
Telefon:
Zielin
Pomorskie
E-mail: dystrybucja@staramleczarnia.pl
Data dodania: 2019-09-19
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady