Wiadomości - Mleczarstwo

Na przełomie października i listopada minionego roku GRUPA POLMLEK wprowadziła na rynek QJOGURT pitny z dodatkiem koenzymu Q10.

QJOGURT należy do grupy produktów funkcjonalnych, która zgodnie z najnowszymi trendami stanowi jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się kierunków w dziedzinie żywności.

QJOGURT oferowany jest w siedmiu wyjątkowych smaków na siedem dni tygodnia: grapefruitowy, malinowo-porzeczkowy, malinowo-różany, limonka z zieloną herbatą, wiśniowy, waniliowy oraz z dodatkiem jednego z najbardziej najzdrowszych owoców na świecie jagody ACAI.

Jedna butelka jogurtu QJOGURTU zaspokaja 50% dziennego niedoboru organizmu na koenzym Q10 w organizmie.
Dodatkowo QJOGURT zawiera żywe kultury bakterii probiotycznych: Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus i Streptococcus thermophilus.

QJOGURT pojawił się na rynku pod koniec ubiegłego roku, a już w styczniu br otrzymał tytuł przeboju FMCG w kategorii żywności prozdrowotnej. W konkursie brało udział 180 produktów w 23 kategoriach.
Nadchodząca wiosna, to wspaniały czas, nie tylko na to aby zadbać o zdrowe odżywianie ale i piękny wygląd, pijąc codziennie QJOGURT.

Opakowanie: 250 ml

Tematy:
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady