Wiadomości - Mleczarstwo

Masło Ekstra Łaciate produkowane przez SM MLEKPOL otrzymało znak „Poznaj Dobrą Żywność” (PDŻ).
Znak ten przyznawany  jest wyrobom, które spełniają wysokie kryteria opracowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych.

Certyfikat PDŻ informuje o wysokiej jakości produktu i jest czytelną informacją dla klienta, iż dokonuje wyboru odpowiedniego dla siebie produktu – o wysokiej i stabilnej jakości.

Certyfikat „Poznaj Dobrą Żywność” otrzymało podczas uroczystej gali 16 grudnia br. w Warszawie Masło Ekstra Łaciate produkowane jest przez Spółdzielnię Mleczarską MLEKPOL w Grajewie.
W sumie podczas gali certyfikaty przyznano ponad 100 produktom spożywczym.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Masła Łaciate. Jest ono posiadaczem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskim Polagra Food 2009 w kategorii wyroby spożywcze oraz laureatem I miejsca na XIV Krajowej Ocenie Masła.

SM Mlekpol – producent Masła Łaciate, to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Skupuje i przerabia około 13% pozyskiwanego w kraju surowca. Najbardziej znane marki Mlekpolu to Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów - w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

Tematy:
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady