Katalog produktów


Wąż do substancji spożywczych Foodstar/SD

Wąż do substancji spożywczych Foodstar/SD
Sprzedawca: Tubes International
Producent: Tubes International
Opis produktu:

Firma Tubes International przedstawia doskonały wąż do przesyłu mleka oraz jego przetworów. FOODSTAR/SD to synonim najwyższej jakości połączonej z wysokimi standardami higieniczności ( wąż spełnia dyrektywy wyznaczone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków).

Produkt posiada wiele atutów, które doceni każda osoba związana z przemysłem spożywczym: jego warstwa wewnętrzna składa się z białej gumy NBR. Nie ma ona zapachu i smaku, co już na wstępie czyni FOODSTAR/SD idealnym do stosowania w niemal całym przemyśle spożywczym. Wąż jest wykonany w wersji ssawno-tłocznej. Wzmacniająca go spirala stalowa pozwala mu funkcjonować również na podciśnieniu do 0,9 bar.

Wąż FOODSTAR bardzo dobrze sprawdza się ze złączami higienicznymi, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. W asortymencie firmy Klienci mają do wyboru takie typy końcówek jak: DIN, SMS, IDF oraz TRICLOVER.


Zastosowanie:

Przemysł spożywczy, mleczarstwo


Link do produktu: http://www.tubes-international.pl/foodstar.html
Dane Kontaktowe:

l.majcher@tubes-international.com


  
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Kawa z mlekiem? To bardzo niebezpieczne

mleczarnie portal

Przez dzbanki do mleka i śmietanki. Nie wyobrażasz sobie kawy bez mleka albo śmietanki- Lepiej ...

Mleko - za czy przeciw?

mleczarnie portal

Mleko to najlepszym źródłem wapnia (Ca) o najwyższej biodostępności, a także białka i w...

Pij mleko - Będziesz żyć dłużej ?!

mleczarnie portal

Picie mleka może wydłużać życie.Spożywanie dużych ilości mleka i przetworów mlecznych w dzieciństwie może korzystnie wp...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły