Katalog produktów


Wąż do substancji spożywczych Foodstar/SD

Wąż do substancji spożywczych Foodstar/SD
Sprzedawca: Tubes International
Producent: Tubes International
Opis produktu:

Firma Tubes International przedstawia doskonały wąż do przesyłu mleka oraz jego przetworów. FOODSTAR/SD to synonim najwyższej jakości połączonej z wysokimi standardami higieniczności ( wąż spełnia dyrektywy wyznaczone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków).

Produkt posiada wiele atutów, które doceni każda osoba związana z przemysłem spożywczym: jego warstwa wewnętrzna składa się z białej gumy NBR. Nie ma ona zapachu i smaku, co już na wstępie czyni FOODSTAR/SD idealnym do stosowania w niemal całym przemyśle spożywczym. Wąż jest wykonany w wersji ssawno-tłocznej. Wzmacniająca go spirala stalowa pozwala mu funkcjonować również na podciśnieniu do 0,9 bar.

Wąż FOODSTAR bardzo dobrze sprawdza się ze złączami higienicznymi, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. W asortymencie firmy Klienci mają do wyboru takie typy końcówek jak: DIN, SMS, IDF oraz TRICLOVER.


Zastosowanie:

Przemysł spożywczy, mleczarstwo


Link do produktu: http://www.tubes-international.pl/foodstar.html
Dane Kontaktowe:

l.majcher@tubes-international.com


  
Mleczarstwo Moeschle

Szukaj - Katalog Firm

Porady

Proces produkcji mleka

mleczarnie portal

1. Odbiór i klasyfikacja surowca Mleko przyjmowane do zakładu mleczarskiego powinno odpowiadać k...

Jesteś w ciąży? Pij mleko

mleczarnie portal

Zobacz, przed czym uchroni to twoje dziecko. Dzieci, których matki piły podczas ciąży kilka szklanek ...

Jedz jogurt ponieważ...

mleczarnie portal

Jogurt sprzyja zdrowiu jamy ustnejRegularne jedzenie jogurtu i innych mlecznych produktów fermentowanych zmniejsza ryzyko chorób dz...

Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły Mleczarnie, Zakłady mleczarskie, Mleko, Nabiał, Sery, Przemysł mleczarski, Mleczarstwo, Targi, Firmy, Ogłoszenia, Produkty, Porady, Artykuły